Česká křesťanská akademie Jihlava

Místní skupina

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Domů Akce Rok 2007 Živá víra a virtuální realita 19.1.2007

Živá víra a virtuální realita 19.1.2007

Email Tisk PDF

Vojtěch KodetCyril Vojtěch Kodet, katolický kněz, karmelitán, autor duchovní literatury, exorctista

Přednáška začínala krátkým životopisem Vojtěch Kodeta, následoval výklad s uvedením množství praktických příkladů ze spiritoterapeutické praxe Vojtěcha Kodeta. Hlavním námětem byl svazující vliv počítačových her, internetu, drog, léčitelství, sekt, …. A možnosti duchovního zasáhnout proti těmto vlivům. Co se zdá a co se nezdá. Co člověka svazuje, vězní a ničí a co jej naopak osvobozuje, uzdravuje a dovoluje žít naplno.

Tato část trvala 45 minut a dalších 45 minut trvala beseda – srovnání italské a české společnosti, satanismus, horoskopy, prokletí a proklínání – i v rámci rodiny, …
Po skončení přednášky se ještě mnoho lidí na chvíli zastavilo s Vojtěchem Kodetem na kus řeči a mnozí zůstávali na chodbách a před budovou s rozprávěním.

Konferenční sál Krajského úřadu praskal ve švech, dorazili zajímaví diváci (Max Kašparů, …). Posluchačů bylo tolik, že mnozí stáli a někteří odcházeli přesto, že byly sneseny lavice a křesla z chodeb dvou pater.

Vojtěch Kodet
  
Vojtěch Kodet
 

Co děláme?

Dokument o naší činnosti:

Co se urodilo 2001-2010

Chcete nás podpořit?

Podílejte se přímo na fungování naší skupiny tak, že se stanete jejími členy. Pokud chcete projevit pomoc finančně, staňte se pasivními platícími členy ČKA.

Zasílání informací

Chcete být včas informování o našich chystaných akcích?

Pošlete nám svůj email.

Plenární sněm

Naše skupina zpracovala začátkem roku 2008 stručný výtah závěrečného dokumentu

Plenárního sněmu katolické církve